Oscar'ı olmayan ünlüler

0

Usta oyunculuklarına rağmen sinemanın en prestijli ödülü olarak gösterilen Oscar ile tanışamayan ünlüleri görünce şaşkınlığınızı gizleyemeceksiniz.

Leonardo DiCaprio
1997 yılında “Titanic” filmi ile harika bir oyunculuk sergileyen DiCaprio, 4 kez aday gösterildiği oscar’ı hala kazanamadı. En son geçtiğimiz yıl vizyona giren “The Wolf of Wall Street” filmi ile oscara aday gösterilen oyuncu yine eli boş döndü.

Brad Pitt
Başlı başına bir kült film olmayı başarmış Fight Club’daki rolüyle bile Oscar’ı kazanması gereken Pitt’in de Leo gibi 4 adaylığı bulunuyor. Pitt, kendisi oscar kazanmasa da geçtiğimiz yıl yapımcılığını yaptığı “12 Years a Slave” filmi en iyi film ödülünü kazandı.

Johnny Depp
Beyaz perdede eksantrik, tırlatmış bir karakteri oynamadığı her günü kendine kayıp sayan Johnny Depp’in şu ana kadar bir Sweeney Todd ile, bir Karayip Korsanları ile En İyi Adam Oyuncu Oscar’ını nasıl olup da alamadığına hepimiz hala şaşırıyoruz.

Chaplin, Willis, Travolta, Cruise ve diğerleri
Yukarıda saydığımız üç ismin dışında henüz oscar kazanamamış diğer ünlü isimler ise şöyle: Charlie Chaplin, Bruce Willis, Tom Cruise, John Travolta, Edward Norton, Jim Carey, Robert Downey Jr., Pierce Brosnan, Jude Law, Gary Oldman, Liam Neeson, Ralph Finnes, Samuel L. Jackson, Joaquin Phoenix, Harrison Ford, Jennifer Aniston, Richard Burton, Cameron Diaz, Helen Bonham Carter, Sarah Jessica Parker, Ed Harris ve Ian McKellen.

Podijeli:

O autoru

Ostavi komentar


+ 1 = 5